Nejprve se přihlaš, teprve pak můžeš zapisovat a stahovat zápisy
Utkání 2024-05-30
B-M-P (50) Sokol Řečkovice - Lužánky BBBB 1:3 (-17,19,-12,-17)
B-M-P (51) Sokol Komín - MAC Eagles -
B-M-P (52) SKP Kometa Brno - Orel Židenice 0:3 (-25,-25,-25)
B-M-S (37) Orel Židenice B - Sokol Husovice -
B-M-S (38) SKP Kometa Brno D - SK Nový Lískovec -
B-M-S (39) Sokol Starý Lískovec - Sokol Řečkovice B -
FM-Z (90) VK Baška - Sokol Frýdek - Místek C -
H-M-1 (104) TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Pouchov 3:0 (10,10,11)
H-M-1 (105) Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Chlumec n/C -
H-M-1 (106) TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Stěžery B PLAY 0:3 (-20,-23,-16)
H-M-1 (107) TJ Slavia HK - TJ Sokol Třebeš B 3:X
H-M-1 (108) TK Loko HK - VK Lhota pod Libčany -
HK-Z-2C (41) Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Orlicí - Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny, z.s. 2:3 (21,10,-23,-17,-14)
JC-M-2A (55) Spolek TJ Slovan České Budějovice - Tělocvičná jednota Sokol Písek 3:0 (14,24,19)
JC-M-2A (56) TJ Meteor České Budějovice z.s. - Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. PAUSE 1:3 (-14,20,-17,-15)
JC-M-2B (28) TJ Meteor České Budějovice z.s. - TJ Slavoj Ledenice z.s. -
JC-M-2B (54) Spolek TJ Slovan České Budějovice - LOKOMOTIVA B 1:3 (-25,21,-23,-14)
JC-M-2B (55) TJ Spartak Soběslav, z.s. - TJ Hluboká nad Vltavou -
JC-Z-2B (85) Volejbal Rudolfov, z.s. - VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 3:2 (24,22,-22,-19,14)
NA-M-I (31) Studnice - Josefov -
NA-M-I (32) Č.Kostelec B - Hronov C -
NA-M-I (33) SG Jaroměř - Broumov A -
P-Z-2 (87) Košutka B - Vodní stavby -
PM-M-1 (43) USK Slavia Plzeň - TJ Plzeň - Bílá Hora, z.s. -
PP-M-1 (61) VK ŽIŽKA A - Slavia Žižkov 3:1 (-22,17,20,23)
PP-M-1 (62) Podolí A - Sokol I. Smíchov 1:3 (-16,-17,17,-13)
PP-M-1 (63) ABC Braník - MFF B PLAY 3:0 (21,15,18)
PP-M-1 (64) Sokol Modřany A - Dobeška B PLAY 1:3 (-16,-24,17,-27)
PP-M-1 (65) Meteor D - Volejbal Praga -
PP-M-2-B (61) VK ŽIŽKA B - Technika Praha -
PP-M-2-B (62) Rychlý Pípy - Řepy A -
PP-M-2-B (63) Sport club K3 A - Modřany B -
PP-M-2-B (64) Sokol Vyšehrad A - Sokol H. Počernice A -
PP-M-2-B (65) Přírodní vědy D - VŠCHT -
PP-M-3-C (61) Sokol Jinonice - Přírodní vědy B 3:1 (21,20,-18,18)
PP-M-3-C (62) Sokol H. Počernice B - Meteor E PAUSE -
PP-M-3-C (63) AVIA Čakovice - Košíře B 3:0 (19,19,19)
PP-M-3-C (64) Košíře A - Řepy C PLAY 0:3 (-15,-14,-19)
PP-M-3-C (65) Řepy B - Petřiny B -
PP-Z-2 (61) Vyšehrad C - TJ Orion Praha A -
PP-Z-2 (62) Sokol I. Smíchov - SAVO Praha -
PP-Z-2 (63) Slovan Bohnice - Modřany C -
PP-Z-2 (64) Modřany B - Praha - Podolí -
PP-Z-2 (65) Start Praha - Vyšehrad A 3:0 (16,19,19)
PP-Z-3-B (61) VK ŽIŽKA A - ABC Braník B -
PP-Z-3-B (62) Řepy A - Meteor B -
PP-Z-3-B (63) Medvědice A - MFF D PAUSE -
PP-Z-3-B (64) Sokol Řeporyje - Sokol Michle A -
PP-Z-3-B (65) Meteor D - Přírodní vědy A -
PP-Z-4-B (98) Tatran Střešovice C - ABC Braník C PLAY 3:1 (20,-26,6,15)
PP-Z-4-B (99) Radotín B - Sokol Kunratice PLAY 1:3 (12,-12,-18,-22)
PP-Z-4-B (100) Sokol Michle B - Dukla Praha 0:3 (-25,-17,-24)
PP-Z-4-B (101) Orion B - Radotín A 3:0 (12,18,11)
PP-Z-4-B (102) Spikes Nebušice - Aritma Praha -
SO-Z-OP (29) Kynšperk nad Ohří - Horní Slavkov 0:3 (-22,-20,-19)
SO-Z-OP (30) Baník Sokolov - Habartov 3:0 (11,10,8)
DEMO (1) Kluci domácí - Holky hosté PLAY -
DEMO (2) Kluci domácí - Holky hosté PAUSE -
DEMO (3) Kluci domácí - Holky hosté -
DEMO (4) Kluci domácí - Holky hosté -
DEMO (5) Kluci domácí - Holky hosté -
DEMO (6) Kluci domácí - Holky hosté PLAY 2:0 (8,4)
DEMO (7) Kluci domácí - Holky hosté PLAY -
DEMO (8) Kluci domácí - Holky hosté -
DEMO (9) Kluci domácí - Holky hosté -
DEMO (10) Kluci domácí - Holky hosté PAUSE -